منابع

ویکی پدیا

ویکی پدیا دانشنامه ی آزادمنابع 1

wikipedia.org

کتاب «بازیگران و بازیگردانان مجلس»

منابع 3تالیف خانم نسرین وزیری

نویسنده در کتاب حاضر تاریخچه‌ای از نحوه تولد مجلس شورای اسلامی، سیر تحولات سیاسی و اجتماعی از اولین انتخابات این مجلس تا پایان نهمین انتخابات، با نگاه ویژه به نمایندگان تهران را شامل می‌شود. این کتاب می‌تواند راهنمایی باشد برای مجریان و ناظران انتخابات و نیز سیاسیون و رهبران احزاب و همه کسانی که قصد شرکت در انتخابات مجلس یا فعالیت در این زمینه را دارند، چراکه نگاهی به راه طی شده می‌تواند چراغ راهی برای آینده باشد.

 

کتاب «جایگاه مجلس شورای اسلامی در ساختار قدرت سیاسی جمهوری اسلامی ایران»

منابع 5

تالیف محمدرضا موثق

مجلس شورای اسلامی در نظام جمهوری اسلامی ایران به دلیل جایگاه شورا در اسلام و قانون اساسی و تأکید مسئولان نظام بر جایگاه مجلس، از اهمیت ویژه ‏ای برخوردار است.
در این پژوهش، ضمن مطالعه تطبیقی مجالس برخی کشورها و بررسی ساختار قدرت در ایران، جایگاه مجلس در ساختار قدرت سیاسی ایران و نیز جایگاه آن در اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران – قدس سرّه – و مقام معظم رهبری – مدظله – مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است

کتاب «فرهنگ شهرها و استان‌های ایران»

 

 

 

منابع 7تالیف ایرج افشار سیستانی

فرهنگ شهرها و استان های ایران -مجموعه ۲ جلدی [تاریخ و جغرافیا] عنوان کتابی است از ایرج افشار سیستانی که توسط انتشارات سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۲ به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب شهرها و شهرستان ها است. از ایرج افشار سیستانی، کتاب‌های پزشکی سنتی مردم ایران(روزنه)، کولی ها(روزنه)، جغرافیای تاریخی دریای پارس(انتشارات سوره مهر)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.طراحی شده توسط لیماوب